TV DAJTO prinesie exkluzívne zápasy z nemeckej Bundesligy

27.7.2017

Skupina Markíza už v auguste 2017 obohatí programovú ponuku televízie DAJTO o exkluzívne zápasy z najvyššej nemeckej futbalovej súťaže – Bundesligy. Divákom ponúkneme vždy jeden vybraný zápas z každého kola v rámci sezóny 2017/2018, ktorá odštartuje v piatok 18. augusta 2017.

TV Markiza
https://carat-cdn.azureedge.net/media/8570/bundesliga-na-dajto-square_square.jpg

Bundesliga patrí medzi najnavštevovanejšie futbalové súťaže v Európe a nechýbajú v nej ani slovenskí futbalisti. Súčasťou Herthy Berlín je pravý obranca slovenskej futbalovej reprezentácie Peter Pekarík a Ondrej Duda, ktorý je tiež súčasťou reprezentačného výberu trénera Jána Kozáka. V kádri Borussie Mönchengladbach je talentovaný László Bénes, ktorý hral aj na nedávnych ME vo futbale hráčov do 21 rokov v Poľsku.

"Teším sa, že sa nám podarilo získať exkluzívne televízne práva na takú kvalitnú futbalovú súťaž, akou je Bundesliga. Divákom tak budeme na stanici DAJTO pravidelne ponúkať skvelé futbalové zápasy, v ktorých sa predstavia také hviezdy ako Robert Lewandowski, Pierre-Emerick Aubameyang, či slovenskí futbalisti Pekarík, Duda, Bénes. A ako lahodný futbalový predkrm divákom naservírujeme pred štartom Bundesligy súboj dvoch najlepších nemeckých tímov Borussie Dortmund a Bayernu Mníchov, ktorí budú bojovať o víťazstvo v Supercupe," povedal Martin Lisý, vedúci športovej redakcie TV Markíza. 

Bundesliga bude mať na DAJTO svoj stabilný vysielací čas vždy v sobotu o 15:25. Prenosy začínajú v sobotu 19. augusta 2017 atraktívnym zápasom Hertha Berlín – VfB Stuttgart, ktorý bude komentovať Slávo Jurko. Okrem neho sa v úlohe komentátorov predstaví aj Miroslav Špaček a nový člen športovej redakcie TV Markíza Robert Kmeťo..  

TV Markiza
^