Business Director

A FELADATOK:
• stratégiai és operatív ügyfélkezelés
• ügyfelekkel való folyamatos, magas szintű kapcsolattartás, új szolgáltatási
lehetőségek feltárása
• az ügyfelek problémáinak azonosítása és adekvát megoldások kidolgozása
• új üzleti lehetőségek, kapcsolatok feltárása, networking potenciális új
ügyfelekkel
• üzletfejlesztési projektek (stratégiák, kiemelt feladatok, tenderek) vezetése
• az ügyfeleknek nyújtott megoldások minőségi kontrollja
• az ügyfeleknek megoldásokat szállító projektmenedzserek és tervezők
munkájának ügyfélkapcsolati szintű kontrollja
• brief-ek, ajánlatok, prezentációk felügyelete és készítése
• bevétel-tervezés, profitabilitási jelentések készítése és kézbentartása

AZ IDEÁLIS JELÖLT:
• 8+ év tapasztalat ügynökségi oldalon médiatervezési, ügyfélkapcsolati/
ügyfélfejlesztési és értékesítési területen
• széleskörű tapasztalat komplex projektek lebonyolításában, a média (off- és
online) ökoszisztéma alapos ismerete
• tárgyalóképes angol nyelvtudás
• kiemelkedő prezentációs képesség
• nagyfokú önállóság
• elkötelezettség a kiváló minőségű munka mellett
• kiváló kommunikációs és gyors tanulási képesség

MIT KÍNÁLUNK?
• A+-os ügyfelek, menő márkák, amiken dolgzunk
• szakmailag felkészült csapat
• jó hangulat
• széleskörű digitális szaktudás házon belül
• a piacon egyedi és innovatív működési modell
• munkavégzés „Az év irodája” verseny 2014-es nyertes irodájában (nézz körül
virtuálisan: itt, vagy itt)
• nézz bele a céges életbe és olvass a közösségi kezdeményezésekről itt
A pályázatokat (angol és magyar nyelvű önéletrajz fotóval, kísérőlevéllel)
a jelige (BD) és fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk:
job.hungary@dentsuaegis.com

CARAT.
Redefining Media.