The Gym Is Everywhere

2016 | Praha

Značka Reebok vytvořila ve spolupráci s mediální agenturou Carat Czech Republic a společností Aqua Ads guerillovou kampaň The Gym Is Everywhere. Abychom dokázali, že trénovat lze i jinde než v tělocvičně, přeměnili jsme v tělocvičnu celé hlavní město. 

 

CZ

Kampaň The Gym Is Everywhere se snažila poukázat na to, že člověk nemusí trénovat pouze v tělocvičně, ale stačí se jen rozhlédnout kolem sebe a proměnit prvky města a přírody v plnohodnotné sportovní náčiní. 

Ve spolupráci s mediální agenturou Carat Czech Republic a společností Aqua Ads přeměnil Reebok hlavní město v jedinečnou tělocvičnu pro každého, kdo chce posouvat své limity a užít si fyzickou aktivitu.

Za využití první ekologické legální guerilly v České republice vznikly po Praze na čtyři desítky tréninkových spotů označené typickou Reebok Deltou. Motivy byly vytvořeny regulovaným vodním paprskem aplikovaným na špinavé chodníky a tím došlo ke kontrastu mezi čistou a zašlou částí plochy. Největší počet spotů bylo možno nalézt v parku Riegrovy sady. Vznikl zde dokonce Rieger Challenge park, který se stal velkou sportovní výzvou. Další lokality byly rozesety například po cyklostezce u Vltavy, v Krči, v Holešovicích nebo Letné.

Všechna místa byla zanesena do mapy, která měli zájemci k dispozici na speciálně vytvořených webových stránkách "bemorehuman.cz". Uživatelé mohli obsah stránek rozšířit o vlastní zajímavé lokace, vhodné pro všemožné fyzické aktivity.

Významným místem celé kampaně se od 29. srpna do 11. září stal outdoorový gym u obchodního centra Arkády Pankrác, kde se konaly pravidelné skupinové challenge hodiny pod dohledem profesionálních trenérů. 

^Nahoru