NÁŠ TÝM

Představujeme vám management agentury Carat a skupiny Dentsu Aegis Network Czech Republic.

Petr Chajda

Petr Chajda

CEO Czech Republic & Slovakia | DENTSU AEGIS NETWORK

Show Bio Hide Bio

Petr je zodpovědný za strategické vedení skupiny Dentsu Aegis Network v rámci České a Slovenské republiky. Dohlíží na aplikaci operačního modelu na obou lokálních trzích v souladu s globální vizí, hodnotami a obchodní strategií skupiny Dentsu.

Pozici generálního ředitele skupiny Petr zastává již od roku 2008. Za jeho působení se Dentsu Aegis Network CZ a SK rozrostla z původně 55 členného týmu na skupinu přesahující 300 marketingových a komunikačních expertů.

Petr vstoupil do médií při převzetí televize Nova roce 2002. V mediálním průmyslu však zůstal i po následném prodeji TV Nova skupině CME. Působil i ve vedení televize Prima a díky svému pozitivnímu přístupu zanechal na českém televizním trhu nesmazatelný otisk. Jako producent je podepsán i pod řadou divácky úspěšných filmových titulů.

Martin Mlýnek

Martin Mlýnek

Investment Director | AMPLIFI

Show Bio Hide Bio

Martin zodpovídá za řízení týmu Amplifi. Stará se o vyjednávání těch nejlepších podmínek pro jednotlivé klienty a současně sleduje trendy v mediálním nákupu.

Martin je spojený se značkou Dentsu již 20 let.

Martin pracuje v mediálních agenturách již více než 26 let. Za tu dobu se stal jedním z nejzkušenějších profesionálů na trhu a vytvořil si silné profesionální vztahy s obchodními řediteli všech médií.

Tomáš Búřil

Tomáš Búřil

Business Director | DENTSU AEGIS NETWORK

Show Bio Hide Bio

Tomáš je zodpovědný za nový byznys a rozvoj stávajících obchodních příležitostí Dentsu Aegis Network. Dohlíží také na spolupráci s dodavateli v oblasti digitálních médií.

Tuto pozici zastává od ledna 2018. Předtím byl již od roku 2012 obchodním ředitelem digitální mediální agentury Adexpres, která se v roce 2016 stala součástí skupiny Dentsu Aegis Network.

Tomáš se v oblasti digitálních médií pohybuje již od roku 1997, kdy při škole pomáhal spustit projekt Email.cz. Pracoval také jako obchodní ředitel ve společnostech Finance.cz, Seznam.cz a Centrum Holdings.

Marek Hofhanzl

Marek Hofhanzl

Managing Director | CARAT

Show Bio Hide Bio

Marek je zodpovědný za vedení agentury CARAT v České republice. Řídí rozvoj značky, agenturního týmu a je finálně zodpovědný za kvalitu servisu agentury na českém trhu.

Marek je součástí týmu Dentsu Aegis Network Czech Republic již 3 roky a 2 roky vede tým agentury CARAT Czech Republic.

Díky své již více než 20 let trvající praxi na českém mediálním trhu se Marek stal skutečným profesionálem ve světě marketingu a komerční komunikace. Jeho specializací je strategické plánování a leadership.  

Stanislava Kozáková

Stanislava Kozáková

Client Service Director | CARAT

Show Bio Hide Bio

Stanislava pracuje v agentuře CARAT na pozici Client Service Director. Zodpovídá za vedení celého klientského týmu, zastřešuje přípravu mediálních strategií a dohlíží na kvalitu poskytovaných agenturních služeb stávajícím i novým klientům.

Stanislava je součástí týmu agentury CARAT Czech Republic od roku 2003.

S více než 22 lety zkušeností ze slovenského a českého mediálního trhu je (v agentuře) mediálním matadorem. Její specializací je strategické plánování.

Pavla Hajnová

Pavla Hajnová

Client Service Director | CARAT

Show Bio Hide Bio

Pavla je zodpovědná za vedení agenturního klientského týmu. Mezi nejdůležitější body patří tvorba mediálních strategii, rozvoj klientského týmu a rozvoj značky Carat Czech Republic.


Pavla je součástí týmu Dentsu Aegis Network Czech Republic více jak 7 let.


Díky své 15 leté praxi má nepřeberné zkušenosti v oblasti mediální komunikace. Specializací je mediální strategie a klientský servis.

Jan Rada

Jan Rada

Client Service Director | CARAT

Show Bio Hide Bio

Jenda má na starosti jeden z klientských týmů agentury Carat. Jeho hlavní náplní práce je příprava mediálních strategií a péče o stávající a budoucí klienty agentury.

Jenda je součástí Dentsu Aegis Network Czech Republic od roku 2017.

Do své první mediální agentury nastoupil hned po škole v roce 2009 a brzy tak bude slavit desáté mediální výročí. Kromě světa medií je jeho specializací Happiness Management.